Автор Тема: Колко може да се печели от онлайн реклама?  (Прочетена 1691 пъти)

pitoran

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 2

Здравейте на всички, които в тези трудни времена освен основната професия търсят и допълнители приходи.
Съвсем накратко искам да споделя, че живея в Германия и след няколко години опит в МЛМ бранша, продължавах да търся бизнес, който да упражнявам от вкъщи. Леко ми писна да предлагам най-различни продукти, от които повечето хора не се интересуват. Бранша е страхотен, но явно аз не съм подходящ за него.
 Преди няколко месеца открих канадската фирма Banners Broker. Мисля, че това е бизнесът, който винаги съм търсил. Може да се извършва в свободното време, в началото са необходими по няколко минути на месец. Но трябва да се отдели време за информиране, все пак това е нашият бизнес. С него имате повече време за семейство и хобита. Имате възможността да сте независими. Може да се извършва от всеки с минимални компютърни познания.
 Става въпрос да печелим пари от онлайн реклама. Но не да щракаме върху различни рекламки, а да сме собственици на реклами, които други като видят ние получаваме процент. Всичко е много общо казано, не искам да изпадам в подробности, но ето някои цифри:
 Печалба за месец март  – 110$
                           април- 110$
                           май -   170$
Очаквана печалба за
                           юни- 410$
                           юли- над 700$
 Понататък е трудно да се определи защото зависи от много фактори. Важното е че действа и се развива бизнесът ми. Интернет е с огромно бъдеще. Станете част от него.

http://banners-chance.alle.bg
Активен