Автор Тема: Изгубих надежда на 21 години,уморен съм от всичко и незн  (Прочетена 3335 пъти)

Трендафил

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 1

На 21 години съм.Живея в град Пловдив,и уча и работя тук!Майка  ми и баща ми не са до мен и работят тя в Холандия,а той на село от където съм родом.Той пие всеки ден сутрин обед вечер и така когато не работи само чашката му е в главата.Помагам на брат си който също е в Пловдив но е твърде несериозен.Колкото и да се боря и работя винаги попадам на хора които не ми плащат или режат с парите!Всеки ден ставам и се мотивирам изскуственно и се усмихвам така но вече се чувствам уморен .... Какво да правя ? :(
Активен

oxidanta

• Начинаещ
  • *
  • Публикации: 1

Здравей !
Не обичам да давам съвети ,но според мен ти трябва надежда !
Мнението ми е че, трябва да намериш (ако не си ) нещото което искаш да правиш, дали ще е професия ,дали хоби и да го превърнеш в начин на живот .Това е най -важното, тогава ще постигнеш едно постоянно чувство на мотивираност, смисъл на живот, вдъхновение, творчество, абе сила за живот и преобладаващо щастие .Просто намери какво обичаш да правиш и го превърни в начин на твоя живот !
Успех !
Активен

iliqtrifonov

• Начинаещ
  • *
  • Публикации: 27

Животът ни дава толкова възможности. Никога не трябва да се отказваме, а трябва да продължаваме да се борим, защото животът е колкото труден, толкова и приятен.
Активен