Автор Тема: Какво да кандидатствам  (Прочетена 7445 пъти)

pe6o

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 1
Какво да кандидатствам
« -: ноември 24, 2012, 11:06:12 »

Здравейте 12 клас съм на 18 години и това е първата тема, която пускам в този форум. Чудя се какво да кандидатствам, знам че вече би трябвало да съм избрал, но не съм все още. Мисля че е крайно време да избера нещо, за да мога да съсредоточа усилията си точно в тази посока, а не да ги разпръсквам навсякъде и да не постигна нищо накрая. Дали да не си нароча нещо и впоследствие да го сменя, вместо да протаквам за последно. Накрая май ще се пиша на няколко места, пък където ме приемат : D . Въобще трябва ли да му мисля, или да чакам да ми дойде отвътре. Чувал съм, че е хубаво да учиш, работиш, занимаваш с това, което ти доставя удоволствие. Хем да ти е приятно докато го върпиш, хем ще постигнеш по-добри резултати е него, дори и да е напълно безперспективно заниманието.
Имам няколко идеи
- Медицина
- Диетолог, фитнес инструктор
- ТВ водещ
– Бизнесмен
Ще напиша и по-подробно за всяко от тях. Но след като видя първите няколко коментара и кажете, кое точно трябва да опиша и обясня и ще го направя, че да не ви занимавам с глупости. 

Какво ще ме посъветвате ?
Имате ли нужда от повече информация за мен и каква ?
Активен

sairys

• Начинаещ
  • *
Re: Какво да кандидатствам
« Отговор #1 -: юли 31, 2013, 10:31:40 »

Здравей и аз пускам току що се присъединих във форума.
Веднага след като видях твоята тема реших и аз да ти пиша, защото и аз се намирам в абсолютно същото положение. наистина не спирам да се ровя из нета за различни консултации и съвети, но без отговор. И аз съм се ориентирал към:
- Медицина
- Психология
- НСА
- в краен вариант в Свищов с някаква прилична специалност (ако има въобще такава...)

То в края на краищата наистина трябва да се ориентираш сам, но и конкуренцията е голяма за повечето ВУЗ.
Защото когато работиш точно това което искаш и се "потапяш" изцяло в работата тогава ще си и по-успешен.
Активен

IvanDonev

• Начинаещ
  • *
« Отговор #2 -: октомври 04, 2013, 01:52:21 »

Всичко, което си описал е постижимо.Няма професия, която не можеш да работиш.Възрастта, в която си е перфектна, за да започнеш.Първо си дай време и помисли какво искаш да правиш, после направи план- краткосрочен и дългосрочен.Повярвай ми по-лесно е отколкото си мислиш ;)
Започвай!
Активен
Образование за младите!

Bencololy

• Начинаещ
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #3 -: юли 18, 2015, 07:14:14 »

I think what you have to tell. It will be used in the future as well.
Активен