Автор Тема: Дамски дрехи големи размери  (Прочетена 63 пъти)

radka

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 11
Дамски дрехи големи размери
« -: октомври 15, 2019, 04:53:34 pm »

Здравейте, надявам се да можете да ми помогнете със съвет. Наскоро родих и все още не съм възстановила предходното си тегло. Като цяло нямам много излишни килограми, но коремът ми не се е прибрал напълно и не мога да нося дрехите си от преди бременността.  :o Тъй като до сега не съм пазарувала такъв тип дрехи, бихте ли ми препоръчали магазин, в който да предлагат елегантни и стилни облекла, които да прикрият този проблем? Търся някакъв онлайн магазин, който да е специализиран в макси модата и да предлага богат избор и по възможност нещата да са на достъпни цени.
Благодаря Ви предварително!
Активен

radka

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 11
Re: Дамски дрехи големи размери
« Отговор #1 -: октомври 15, 2019, 06:40:02 pm »

Успях да открия няколко онлайн магазина, които предлагат макси мода и дамски дрехи големи размери, но ето този https://montecervinobg.com/ ми допадна най-много. Дали някой е пазарувал от него? Пише че предлагат италианска мода и всичко е внос и Италия, а цените са доста приемливи. Мисля да поръчам 1-2 неща и да видя какво ще дойде… Иначе съм отворена за всякакви други предложения дори и за физически магазини някъде из София… Просто ми трябват такъв тип дрехи, а не знам от къде да си ги набавя… ::)
Активен