Автор Тема: Кредит за покриване на дялба от апартамент  (Прочетена 187 пъти)

iliqtrifonov

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 41

Родителите ми притежаваха страхотен тухлен апартамент в прекрасна жилищна кооперация. Със сестра ми прекарахме чудесно детство там, но родителите ми починаха и апартаментът остана съвместна собственост. Преди години със съпругата ми дадохме всичките си пари от сватбата на родителите ми да покрият оставащите вноски по кредита на жилището и те ми обещаха то да остане за мен. Сестра ми се омъжи и напусна апартамента. Със съпругата ми направихме основен ремонт, сменихме дограмата, мебелите, направихме луксозна баня. Но устната договорка с родителите ми не се хареса на сестра ми и тя реши, че иска да ѝ изплатя 30 000 лева, нейният дял или да го продадем. Със съпругата ми вложихме всички спестявания в това жилище. Ремонтът беше платен с кредит от банката и не знаем откъде да вземем нов кредит. Реших да пиша тук, защото сигурно има хора, които са по-наясно с кредитите от нас. Банка няма да ни отпусне кредит, какви други варианти имаме?
Активен

mirel

• Начинаещ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Кредит за покриване на дялба от апартамент
« Отговор #1 -: ноември 18, 2017, 06:43:59 »

Вземете кредит от http://www.easycredit.bg/ . Отпускат доста големи суми без излишни главоболия. Поне дори и да имате кредити за връщане, жилището ще си е само ваше.
Активен

iliqtrifonov

• Начинаещ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Кредит за покриване на дялба от апартамент
« Отговор #2 -: ноември 28, 2017, 10:18:25 »

Много сме мислили кой вариант е по-добър, но определено е хубаво да си имаме място, което да е само наше.
Активен