Автор Тема: Щанд в Burgas Plaza Mall  (Прочетена 1997 пъти)

stoimen777

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 2
Щанд в Burgas Plaza Mall
« -: януари 11, 2014, 11:53:20 »

Здравейте!

В момента преговарям с Бургаз Плаза Мол за отварянето на щанд за продажба на аксесоари за мобилни телефони и таблети. Имам няколко годишен опит в тази сфера. Бюджетът ми не е голям и реално ще се наложи да вкарам всичко, което имам в този обект. Щандът е с площ 6 кв.м. Това, което реално ме притеснява, е наемът, който ми искат - почти 3000лв на месец, както и 2 предплати (по принцип искаха 3). Вярно, локацията, която ми предлагат не е никак лоша, мястото е възлово.
Та по същество:
Ако има някой колега тук, който има подобен обект, да сподели, заслужава ли си инвестицията и как стоят нещата през мъртвите месеци - март, април, че дори и май. Виждам щандове за сладкиши и за шалчета и ми е ясно, че стоката, която зареждат не струва много и най-вероятно работят с надценки от порядъка на поне 500%, но все пак има значение колко се продава. Дори пори 100% надценка да се работи, което е максимумът в моя случай, само за да се избият разходи като наеми, осигуровки, счетоводители, заплати, ще са необходими продажби от порядъка на 10 000лв преди изобщо да започнеш да печелиш за себе си. Това са едни груби сметки, а подводни камъни винаги има.
Имайки предвид очарователния ни български манталитет, не очаквам някой да сподели, колко изкарва чисто и колко оборот прави. Но все пак, дали си заслужава инвестицията според вас?
Активен

stoimen777

• Начинаещ
  • *
  • Рейтинг: 0
  • Публикации: 2
Re: Щанд в Burgas Plaza Mall
« Отговор #1 -: януари 28, 2014, 07:08:29 »

Ако е възможно, някой админ да изтрие темата. Безсмислен форум... Благодаря!
Активен